29 березня 2018 Fairmont Grand Hotel Kyiv

29 березня відбудеться конференція: «Шлях до економічного прогресу України» у готелі «Fairmont» (м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1).

На конференції ми проведемо паралелі між успішними прикладами країн, що пройшли шлях від руїни до процвітання, та можливостями, які має сьогодні Україна. Почуємо думки експертів з приводу того, чи необхідно проводити ліберальні реформи в нашій державі.

Мета конференції – сформувати візію нашого економічного майбутнього. Адже в Україні зараз діє модель кризового існування, де основна частина бізнесу знаходиться в депресивному стані. Але ми маємо надію на зміни, вже зараз починають пробиватися перші паростки інновацій, починає індустріалізуватися та осучаснюватись сільське господарство, також є зростання в ІТ-сфері. Найближчі роки стануть вирішальними для нашої країни. Тож, що чекає на нас в майбутньому: економічний занепад, чи успіх? Про це та інше, ви матимете змогу почути від спікерів: провідних бізнес-експертів –економічних аналітиків, українських міністрів та депутатів.

Реєстрація на Конференцію

Для участі в конференції необхідно пройти обов’язкову реєстрацію!

 
ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

09:00 – 10:00 Реєстрація учасників

10:00 – 11:30 Дискусійна панель «Минуле, теперішнє та майбутнє»

Проблеми трансформації економіки України. Переосмислення розвитку економіки:  зрушення  з стагнаційного  стану та надання нових стимулів. Сучасні підходи до економіки задля економічного прориву. Нова модель економічного розвитку.

11:30 – 12:00 Кава-брейк

12:00 – 13:30 Дискусійна панель «Глобальні економічні потрясіння»

Світові  тренди  та  Україна в  глобальній торгівлі.  Розуміння характеру сучасних  викликів, пов’язаних із виробничими  процесами та технікою зовнішньої  торгівлі.  Падіння цін  на  сировину  та  ріст протекціонізму. Наноматеріали,  які революціонізують  промисловий сектор. Мегаміста, як  магніт  для  глобальної  економіки  та  світових  талантів.  Глобальна проблема міграції.

13:30 – 14:30 Обід

14:30 – 16:00 Дискусійна панель «Індустріальна революція 4.0»

Феномен бізнес моделей побудований за принципом «Agile». Промисловість,  яка працює на  таких передових технологіях, штучний  інтелект  та  блок-чейнд.  Логістичні  постачання Supply  Chain.  Роботизація  –  прогрес чи новий виклик для людства?  Чи  зможе  Україна  стати  Хабом  4-промисловї революції.

16:00 – 17:00 Кейс-стаді: моделювання розвитку країни

Завантажити програму

СПІКЕРИ

Павло Шеремета

4-й Міністр економічного розвитку і торгівлі України; колишній Президент Київської школи економіки; засновник KMBS; керівний партнер компанії «Прорив.in.ua»

Ніна Южаніна

Народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики

Віктор Суслов

8-й Міністр економіки України; Народний депутат 2-го та 3-го скликання; Кандидат економічних наук, доцент

Роман Шпек

Український державний діяч, дипломат, старший радник ПАТ «Альфа-Банк» Україна (Київ), член Ради Національного банку України. В 1992-1993 – перший заступник Міністра економіки України; В 1993-1995 – Міністр економіки України; В 1995-1996 – Віце-прем’єр-міністр України з економічних питань

Тетяна Коротка

Заступник бізнес-омбудсмена, фахівець у сфері фінансів та управлінні великими проектами з економічного розвитку із понад 17 роками досвіду у публічному та приватному секторах.

Олександр Громико

Президент Української асоціації виробників, засновник компанії Saturn, що входить в KTD Group – однієї з лідерів ринку побутової техніки України за обсягами реалізації товарів під власними торговими марками.

Леонід Макарович Кравчук

Перший Президент України, Голова Верховної Ради України у 1990-1991, Герой України.

Віктор Галасюк

Український економіст і політик, Народний депутат України, Президент Української асоціації Римського клубу, член Національної ради реформ, почесний президент Асоціації «Інноваційний розвиток України» (UAID)

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ