Анонсы

Медичный форум “Медична реформа: місія (не)здійсненна”

7 листопада 2018 року в приміщенні готелю Київ (зал «Тріумфальний») Фундація інноваційного лідерства спільно з медичними асоціаціями проведе МЕДИЧНИЙ ФОРУМ  “Медична реформа: місія (не)здійсненна”

«Шлях до економічного прогресу України»

На конференції ми проведемо паралелі між успішними прикладами країн, що пройшли шлях від руїни до процвітання, та можливостями, які має сьогодні Україна. Почуємо думки експертів з приводу того, чи необхідно проводити ліберальні реформи в нашій державі.

Програма «Інноваційне лідерство»

Безкоштовна програма «Інноваційне лідерство» − триденний курс інтенсивних лекцій, тренінгів, майстер-класів від провідних українських бізнесменів, експертів, бізнес-тренерів, журналістів, відомих політичних та культурних діячів.

Business talks «Як вийти на іноземні ринки»

Залежність від російського бізнесу і надії на європейські ринки призвели українську промисловість в своєрідну депресію. Але ця хвороба має ліки. Панацеєю може стати Азія та Африка, з величезним ринком, на який нам є що постачати. Однак, щоб отримати успіх на нових ринках, необхідно знати особливості місцевої культури, правил ринку, розуміти, що хоче споживач і що український підприємець може запропонувати.

Креативний клас як основа стабільного суспільства

«Креативний клас як основа стабільного суспільства» —  публічне обговорення у формі панельної дискусії  за участю провідних українських політиків, підприємців.