Відкриті бізнес лекції

Підтримка молоді та спорту

Підтримка культури та мистецтва

Програма «Інноваційне лідерство»

Курс «Інноваційне лідерство» — це програма інтенсивних лекцій, тренінгів, майстер-класів від провідних українських бізнесменів, експертів, бізнес-тренерів, журналістів, відомих політичних та культурних діячів.

Лекції лідерства

Лекції лідерства – це освітня платформа, яка допомагає розкрити можливості кожного, пробудити інтерес молоді до успіху та сприяє створенню нових лідерів у суспільстві.

Навчання та професійних розвиток є ключовим компонентом для досягнення успіху, тому наші відкриті лекції охоплює широкий спектр тем: розвиток лідерського характеру, побудова персонального бренду, жіноче лідерство, управлінські рішення,економіка, менеджмент, фінанси, маркетинг, політика, податкова обізнаність, особистісний розвиток, підприємництво, лідерство, міжнародні відносини, закони бізнесу та багато інших тем для того, щоб Ви стали професіоналом у своїй сфері.

За анонсами Відкритих бізнес лекцій слідкуйте на сторінці Facebook.

Підтримка молоді та спорту

Здорова молодь – запорука успіху України. А підтримка молодих людей та їхнє залучення до спорту — це інвестиції в майбутнє держави. Нашим одним із головних завдань є популяризація розвитку аматорського футболу в Україні серед молоді, організація культурно-оздоровчої та виховної роботи, зміцнення здоров’я підлітків, виявлення талановитих футболістів  та залучення їх до систематичних занять спортом.

Business talks «Як вийти на іноземні ринки»

23 листопада 2017 року,  16:00- 18:00 год

за адресою: м. Київ, вул. Є. Коновальця 36Д (FRAT social club)

ГО «Фундація іноваційного лідерства» запрошує на практичну дискусію «Вихід на іноземні ринки».

Залежність від російського бізнесу і надії на європейські ринки призвели українську промисловість в своєрідну депресію. Але ця хвороба має ліки. Панацеєю може стати Азія та Африка, з величезним ринком, на який нам є що постачати. Однак, щоб отримати успіх на нових ринках, необхідно знати особливості місцевої культури, правил ринку, розуміти, що хоче споживач і що український підприємець може запропонувати.