ПРО ФУНДАЦІЮ

Фундація була заснована з метою створення спільноти бізнес-лідерів для глобального та системного вирішення проблем малого та середнього бізнесу. Це об’єднання ініціативних підприємців та активістів, що спільними зусиллями прагнуть досягти змін та розвитку бізнес-сфери в Україні.

НАША МЕТА

Фундація інноваційного лідерства спрямована на створення спільноти бізнес-лідерів, які є компетентними в проблемах малого та середнього бізнесу та прагнуть до створення сприятливих умов розвитку інвестиційного-клімату в Україні. Члени спільноти сприяють забезпеченню розвитку інноваційної діяльності, впровадженню інноваційних тенденцій в країні, зайнятості населення, створенню умов для розвитку суб’єктів господарювання, удосконаленню інфраструктури та фінансової підтримки підприємств.

Залучаючи підтримку країн Європи та Америки, фундація ставить за мету якісні перетворення культури ведення підприємницької діяльності та розвиток української економіки.

Ідея!

Думка першочергова у всьому. Саме тому ми підтримуємо високі етичні стандарти, кожне наше рішення, прийняте в процесі роботи, засноване на принципах чесності та відкритості. Наша ціль – формування стратегічного бачення системного розвитку малого та середнього бізнесу. Сучасну економіку ми зможемо відновити шляхом новаторства, розбудови МСБ та переймання найкращого досвіду наших іноземних партнерів.

Дія!

Ми створюємо якісно нове бізнес середовище, яке базується на принципах взаємоповаги, підтримки та інноваційності. Соціальна відповідальність має стати пріоритетом для потужного розвитку бізнесу . Підтримка стартапів – важливий вектор діяльності нашої компанії. Професіоналізм у нашому розумінні – це не тільки досконале знання усіх тонкощів улюбленої роботи, а й безперервне прагнення вперед, до нових знань, умінь та досягнень.

Креативність!

Творча енергія, як повітря, вона непомітна, але вона усюди. Формула успіху завжди включає важливий елемент “творчості”.  У сучасному світі, для справжнього успіху в бізнесі, недостатньо просто добре викновати роботу. Потрібно володіти творчою інтуіцією, яка дозволяє створювати дещо незвичайне та інноваційне. Творчий підхід до вирішення бізнес-задач – це випробуваний інструмент успішних компаній.

Успіх!

Головне – це вміння надихати та показувати правильний приклад. Безперервне прагнення тільки вперед, бути досконалішими та ефективнішими. Лідерство – це внутрішня життєва настанова кожного із нас! Лідерство керівництва та лідерство кожного участника рівнозначні і взаємопов’язані на шляху до досягнення Успіху. Успіх залежить від того, як швидко людина розвивається та здобуває нові знання. А найкраще це виходить, коли вчиш інших.
Наша місія – не проґавити час для повноцінних змін, коли ми маємо всі можливості для цього.
Ми повинні не намагатись відремонтувати колишнє бізнес середовище, а створити якісно нове, що базується на принципах взаємоповаги, підтримки та інноваційності. Ми хочемо стати прикладом побудови системно нової України, про яку мріяли покоління підприємців.

Об’єднання ініціативних підприємців та активістів, що спільними зусиллями прагнуть досягти змін та розвитку бізнес-сфери в Україні.

м. Київ

+380 …

info@fil.com.ua

Залиште свою електронну адресу та отримуйте наші найцікавіші новини