ЗМІ про нас

Провідні експерти обговорили в Тернополі шляхи вдосконалення національної системи охорони здоров’я

У Тернополі в Українському Домі відбувся перший Всеукраїнський медичний форум “Вдосконалення національної системи охорони здоров’я”, організований ГО «Фундація інноваційного лідерства» і благодійним фондом «MANUS DEI» з метою аналізу досвіду проведення медичної реформи в Україні протягом 2018 року та відзначення кращих практик.

У Тернополі відбувся медичний форум

У Тернополі відбувся медичний форум, під час якого вчені, лікарі та інвестори обговорювали проблеми та перспективи медреформи. Головна мета заходу – вдосконалити систему охорони здоров’я.

Як вдосконалити національну систему охорони здоров’я говорили на форумі у Тернополі

Як вдосконалити національну систему охорони здоров’я говорили на медичному форумі у Тернополі. Захід організувала громадська організація “Фундація інноваційного лідерства”. Спільно з представниками сфери охорони здоров’я підбили підсумки медичної реформи у 2018 році та окреслили головні завдання на рік наступний.

У Тернополі, вперше в Україні, відбувся масштабний медичний форум

Про організацію медичної допомоги в умовах ОТГ та лікарське самоврядування говорили сьогодні в рамках медичному форуму. Тернопільські лікарі ділилися своїм досвідом колегам з усієї країни. Повідомляє канал Тернопіль1.

Форум “Медична реформа: місія (не)здійсненна” (фото)

7 листопада 2018 року в Києві відбувся медичний форум на тему “Медична реформа: місія (не)здійсненна”. Спікерами конференції стали народні депутати (Ольга Богомолець, Олег Мусій, Сергій Мельничук), лікарі та працівники сфери охорони здоров’я (Олег Панасенко, Валентина Маркевич, Лідія Буцька) експерти (Костянтин Надутий, Сергій Краченко, Василь Апасов, Віктор Таран), представники благодійних організаций (Андрій Доценко, Лариса Лавренюк, Інна Сілантьєва).

Медичний форум-2018 – чи здійсненна медична реформа? Підсумковий звіт

Лейтмотив форуму: медична реформа на старті обіцяла системні позитивні зміни, проте, наразі створила для медичної галузі лише додаткові проблеми. В чому ж помилилося Міністерство охорони здоровя, впроваджуючи масштабну трансформацію? Як виправити недоліки? Саме про це дискутували учасники Медичного форуму.

МЕДРЕФОРМА: МІСІЯ (не)ЗДІЙСНЕННА?

Півроку медичній реформі. На сьогодні це одна із найбільш вагомих трансформацій для українського суспільства. Вона неоднозначна: її хвалять і засуджують; про неї інформують і дезінформують вона лишає відкритими багато питань.

ЛСОУ взяла участь у медичному форумі «Медична реформа: місія (не)здійсненна»

В ході форуму учасники мали змогу взяти участь у трьох панельних дискусіях: «Медична реформа: шлях до позитивних змін чи хаосу», «Медична реформа: місія НГО та благодійних фондів» та «Медична реформа: проблемні питання та ризики в регіональному аспекті».