Медичний форум 2018

7 листопада 2018 року відбудеться медичний форум на тему “Медична реформа: місія (не)здійсненна” в готелі «Київ» (вул. Грушевського 26/1) .

Медична революція – саме так можна описати сучасні зміни в галузі охорони здоров’я України. Як і будь-яка революція, вона неодмінно вплине на кожного громадянина з усіх куточків України. Реформа, яку прийняли у 2017 році, триватиме далі. В проекті бюджету на 2019 рік збільшено видатки на медицину. У порівнянні з минулим роком це плюс 9,5 млрд. Тобто на медичну реформу закладено 92,3 млрд грн. Останні нововведення викликали запеклі дискусії як серед політиків, так і серед населення. Які виклики та ризики постали перед українськими громадянами після введення медичної реформи? Чи стане реформа успішною, якщо суспільство досі не розуміє мети реформи та викликає спротив? На всі ці та інші питання  спробують знайти відповіді провідні науковці у сфері медицини та фармацевтики, заслужені лікарі та працівники охорони здоров’я України, представники благодійних фондів, а також екс-міністри охорони здоров’я та народні депутати України.

В ході форуму Ви матимете змогу стати учасником трьох панельних дискусій: «Медична реформа: шлях до позитивних змін чи хаосу», «Медична реформа: місія NGOs та благодійних фондів» та «Медична реформа: проблемні питання та ризики в регіональному аспекті».

Реєстрація на Форум

Для участі в форумі необхідно пройти обов’язкову реєстрацію!

ПРОГРАМА ФОРУМУ

9:00 – 10:00 Реєстрація учасників
10:00 – 11:30 Панельна дискусія: «Медична реформа: шлях до позитивних змін чи хаосу»

Перші кроки медичної реформи. Як можна вже сьогодні оцінити подальші перспективи? Як проходить друга хвиля обрання сімейних лікарів у різних куточках України? Медичне страхування. Міжнародний досвід реформування медичної галузі.

Спікери:

 • Ольга Богомолець – народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я
 • Лідія Буцька – професор, доктор наук в області натуральної медицини, і кандидат наук в області медичної реабілітації. Президент ГО “Екологія та здоров’я”, лікар Майдану
 • Костянтин Надутий – заступник голови правління Всеукраїнського лікарського товариства, член правління Української асоціації сімейної медицини, Координатор громадської експертної платформи “ПРО S VITA”, Відповідальний координатор Української Медичної Експертної Спільноти
 • Денис Баранець – координатор проекту “Сприяння прозорості розподілу ліків” ГО “Платформа Громадський контроль”, м. Дніпро.
 • Сергій Кравченко — відповідальний секретар Національної медичної палати України
11:30 – 11:45 Кава-брейк
11:45 – 13:15 Панельна дискусія: «Медична реформа: місія NGOs та благодійних фондів»

Необхідність благодійності як явища в нашому суспільстві. Хто і чому звертається до меценатів, благодійників в обхід держави. Співпраця держави та громадського сектору у забезпеченні медичної реформи. Здорова нація – плани на майбутнє в сфері охорони здоров’я.

Спікери:

 • Сергій Мельничук – народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я
 • Андрій Доценко – підприємець, голова ГО “Фундація інноваційного лідерства”, голова МБФ «Manus Dei»
 • Валентина Маркевич — кандидат медичних наук, президент благодійного фонду«Допомога онкохворим дітям»
 • Лариса Лавренюк – голова благодійного фонду “Краб”
 • Інна Силантьєва — громадський діяч, експерт з соціальних та політичних тем, директор “Фонду Інни Силантьєвої”, нагороджена ООН за соціальний проект, радник ВГО Інвалідів “Інституту реабілітації та соціальних технологій”
13:15-14:00 Кава-брейк
14:00-15:30 Панельна дискусія: «Медична реформа: проблемні питання та ризики в регіональному аспекті»

Права і обов’язки місцевих громад у контексті реформи. Помилка лікаря; чи достатньо прав у пацієнтів, щоб захиститись від лікарської помилки. Особливості процесу закупівлі медичних послуг. Перспективи медичної реформи

Спікери:

 • О л е г М у с і й – народний депутат України, організатор медичної служби на Євромайдані; міністр охорони здоров’я України в Кабінеті Міністрів (2014)
 • Олег Панасенко – лікар-хірург, голова Вільної профспілки медиків України
 • Даніель Карабаєв – начальник Управління охорони здоров’я Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації
 • Андрій Харьков – пластичний хірург, доктор медичних наук, засновник Української академії пластичної хірургії.
 • Василь Апасов — голова ГО “Національний інтерес України”

 

СПІКЕРИ ФОРУМУ

Ольга Богомолець – народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

Лідія Буцька – професор, доктор наук в області натуральної медицини, і кандидат наук в області медичної реабілітації. Президент ГО “Екологія та здоров’я”, лікар Майдану.

Костянтин Надутий – заступник голови правління Всеукраїнського лікарського товариства, член правління Української асоціації сімейної медицини, Координатор громадської експертної платформи “ПРО S VITA”, Член координаційної ради Української Медичної Експертної Спільноти

Денис Баранець – координатор проекту “Сприяння прозорості розподілу ліків” , голова ГО “Платформа Громадський контроль”.

Сергій Кравченко – секретар Національної медичної палати України

 

Сергій Мельничук – народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я

Андрій Доценко – підприємець, голова ГО “Фундація інноваційного лідерства”, голова МБФ «Manus Dei».

Валентина Маркевич кандидат медичних наукпрезидент благодійного фонду «Допомога онкохворим дітям».

 

Лариса Лавренюк – голова благодійного фонду “Краб”

Інна Сілантьєва — громадський діяч, експерт з соціальних та політичних тем, директор “Фонду Інни Сілантьєвої”, нагороджена ООН за соціальний проект, радник ВГО Інвалідів “Інституту реабілітації та соціальних технологій”.

Олег Мусій – народний депутат України, організатор медичної служби на Євромайдані; міністр охорони здоров’я України в Кабінеті Міністрів (2014).

Олег Панасенко – лікар-хірург, голова Вільної профспілки медиків України.

Даніель Карабаєв  – начальник Управління охорони здоров’я Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації

Андрій Харьков – пластичний хірург, доктор медичних наук, засновник Української академії пластичної хірургії.

Василь Апасов – журналіст, голова громадської організації “Національний інтерес України”

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

ПАРТНЕРИ ФОРУМУ