Відкриті бізнес лекції

Підтримка молоді та спорту

Підтримка культури та мистецтва

Конференція «Шлях до економічного прогресу України»

29 березня у готелі «Fairmont» відбулася конференція на тему: «Шлях до економічного прогресу України». Розпочав захід Андрій Доценко – засновник ГО «Фундація інноваційного лідерства», організатор конференції «Шлях до економічного прогресу України». Андрій Доценко провів паралелі економічного розвитку від минулого до сьогодення, торкнувся болючої теми війни, та її впливу на економіку країни, проаналізував досвід країн «тигрів» та сусідньої Польщі, а на завершення свого виступу, голова громадської організації, побажав всім українцям єднання, задля спільного вирішення проблем, що існують в нашій державі, нагадавши учасникам конференції, що кожен повинен починати із себе та не забувати про свою власну відповідальність. Після чого, слово надали Ніні Южаніній – голові Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, яка поділилася з учасниками конференції своїм думками, чому Україна має такий економічний розвиток сьогодні, торкаючись історичних процесів, а також відмітивши, що в Україні вкрай велика прірва між багатими та бідними, ця тотальна несправедливість, змушує українців щоденно шукати цієї справедливості за межами України.

Конференція на тему: “Шлях до економічного прогресу України”

В Україні зараз діє модель кризового існування, де основна частина бізнесу знаходиться в депресивному стані. Але вже зараз починають пробиватися перші паростки інновацій. Найближчі роки стануть вирішальними для нашої країни. Тож, що чекає на нас в майбутньому: економічний занепад, чи успіх? Про це та інші актуальні економічні теми, ви матимете змогу почути від спікерів: провідних бізнес-експертів, економічних аналітиків, українських міністрів та депутатів.

Лекції лідерства

Лекції лідерства – це освітня платформа, яка допомагає розкрити можливості кожного, пробудити інтерес молоді до успіху та сприяє створенню нових лідерів у суспільстві.

Навчання та професійних розвиток є ключовим компонентом для досягнення успіху, тому наші відкриті лекції охоплює широкий спектр тем: розвиток лідерського характеру, побудова персонального бренду, жіноче лідерство, управлінські рішення,економіка, менеджмент, фінанси, маркетинг, політика, податкова обізнаність, особистісний розвиток, підприємництво, лідерство, міжнародні відносини, закони бізнесу та багато інших тем для того, щоб Ви стали професіоналом у своїй сфері.

За анонсами Відкритих бізнес лекцій слідкуйте на сторінці Facebook.

Програма «Інноваційне лідерство»

Курс «Інноваційне лідерство» – це програма інтенсивних лекцій, тренінгів, майстер-класів від провідних українських бізнесменів, експертів, бізнес-тренерів, журналістів, відомих політичних та культурних діячів.

Підтримка молоді та спорту

Здорова молодь – запорука успіху України. А підтримка молодих людей та їхнє залучення до спорту – це інвестиції в майбутнє держави. Нашим одним із головних завдань є популяризація розвитку аматорського футболу в Україні серед молоді, організація культурно-оздоровчої та виховної роботи, зміцнення здоров’я підлітків, виявлення талановитих футболістів  та залучення їх до систематичних занять спортом.

Business talks «Як вийти на іноземні ринки»

23 листопада 2017 року,  16:00- 18:00 год

за адресою: м. Київ, вул. Є. Коновальця 36Д (FRAT social club)

ГО «Фундація іноваційного лідерства» запрошує на практичну дискусію «Вихід на іноземні ринки».

Залежність від російського бізнесу і надії на європейські ринки призвели українську промисловість в своєрідну депресію. Але ця хвороба має ліки. Панацеєю може стати Азія та Африка, з величезним ринком, на який нам є що постачати. Однак, щоб отримати успіх на нових ринках, необхідно знати особливості місцевої культури, правил ринку, розуміти, що хоче споживач і що український підприємець може запропонувати.

У Києві відбулось публічне обговорення: «Креативний клас як основа стабільного суспільства».

29 серпня 2017, громадська організація «Фундація інноваційного лідерства» провела публічне обговорення, у формі експертної дискусії за участю провідних українських політиків, підприємців, які обговорювали питання, що стосуються середнього та креативного класу, креативної економіки, особливостей малого та середнього бізнесу в Україні,